» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №183

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №183

Автор: admin2 от 30-06-2020, 15:14
 (голосів: 0)

Про внесення змін до

розпорядження райдержадміністрації

від 19 червня 2020 року № 225

 

 

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 4, 53 та 55 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району:

1. Внести зміни до розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 19 червня 2019 року № 225 «Про утворення Робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району», затвердивши склад робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 розпорядження районної державної адміністрації від 15 квітня 2020 року № 116 “Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 19 червня 2019 року № 225 «Про утворення Робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району».

 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації

30 червня 2020 року № 183

 

 

СКЛАД

 

робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Матолич Т.Б. – Голова робочої групи. Заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації.

 

Волошин М.О. – Завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації.

 

Якимчук М.Б. – Секретар робочої групи. Головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації.

 

Жук М.В. - Начальник відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції.

 

Венгжин О.Я. - Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції.

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату Степан КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua