» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 липня 2020 року №193

Pозпорядження районної державної адміністрації від 13 липня 2020 року №193

Автор: admin2 от 15-07-2020, 13:45

Про погодження проекту

землеустрою щодо встановлення

(зміни) меж села Монастир-Лішнянський

Лішнянської сільської ради

Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до статей 2, 6, 21, 41 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації ”, статті 46 Закону України “ Про землеустрій ”, статтей 17, 173,186 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Лішнянської сільської ради від 4 червня 2020 року №175 та проект землеустрою щодо зміни меж села Монастир-Лішнянський Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю “ Західземпроект плюс ”, на основі генерального плану с. Монастир-Лішнянський Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, розробленого Товариством з обмеженою відповідальністю “Науководослідний проектний інститут Київ-проект ” та затвердженого Рішенням Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області №614 від 13 лютого 2020 року “ Про затвердження Генерального плану с. Монастир-Лішнянський Дрогобицького району Львівської області ” та враховуючи рішення Лішнянської сільської ради від 13 лютого 2020 року №615 “ Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж с. Монастир-Лішнянського”:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Монастир-Лішнянський Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, який передбачає введення в межі населеного пункту села Монастир-Лішнянський 1 земельну ділянку загальною площею 96,4100 га, внаслідок чого загальна площа села Монастир-Лішнянський згідно з розробленим проектом становитиме 178,7100га.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Голова Омелян СТАСУЛА