» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2020 року №195

Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2020 року №195

Автор: admin2 от 17-07-2020, 13:57
 (голосів: 0)

Про підготовку та проведення

мобілізаційного тренування

спільно з Дрогобицько-Бориславським

ОРВК в період з 21 по 22 липня 2020 року

 


Керуючись ст.6, 13, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8,9 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", ст. 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до плану командування Західного ОК, річного плану Львівського ОВК, плану основних заходів Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату на 2020 навчальний рік, листа Львівської обласної державної адміністрації від 30.06.2020 року № 5/33-594/2-20, листа військового комісара Дрогобицького-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату від 09.07.2020 № 1964:

 

1. Провести з 21 по 22 липня 2020 року на базі Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату спільні мобілізаційні тренування з організації практичної роботи районної державної адміністрації під час проведення оповіщення та мобілізації людських і транспортних ресурсів, практичного розгортання пунктів збору сільських (селищних) рад за участю голів сільських, селищних рад Дрогобицького району та їх секретарів, розгортання дільниць оповіщення, пункту попереднього збору військовозобов’язаних, пункту попереднього збору техніки з залучення представників міських рад та адміністрації пунктів.

 

2. Спільне мобілізаційне тренування провести на базі пункту управління Дрогобицько-Бориславського ОРВК, розташованого за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25.

 

3. Військовому комісару Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку залучити до проведення спільного мобілізаційного тренування з 21 по 22 липня 2020 року з організації проведення мобілізації на території Дрогобицького району та практичної роботи пунктів збору сільських (селищних) рад з головами сільських, селищних рад Дрогобицького району та їх секретарями, дільниць оповіщення, пункту попереднього збору військовозобов’язаних, пункту попереднього збору техніки з залучення представників міських рад та адміністрації пунктів.

 

4. Управління заходами під час проведення спільного мобілізаційного тренування здійснювати за встановленим сигналом, з пункту управління ОРВК розташованого за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шевченка 25.

 

5. Для організації взаємодії між районною державною адміністрацією та Дрогобицько-Бориславським ОРВК направити з 21 по 22 липня 2020 року головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької РДА С.Федючку.

 

6. Головному спеціалісту з питань оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької РДА С.Федючці, головам сільських, селищних рад Дрогобицького району та їх секретарям, головам міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та начальникам відділів взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення виконкомів цих міст, адміністраціям пунктів збору сільських (селищних) рад, дільниць оповіщення, пункту попереднього збору військовозобов’язаних, пункту попереднього збору техніки з залучення представників міських рад взяти участь у мобілізаційному навчанні, які розпочнуться 21 липня 2020 року.

 

7. При надходженні встановленого сигналу з Дрогобицько-Бориславського ОРВК про початок проведення спільного мобілізаційного тренування, керівникам підприємств та установ міста спільно з військовим комісаром Дрогобицько – Бориславського ОРВК, здійснити наступні заходи:

 

7.1. Розгорнути пункти оповіщення та прийому військовозобов’язаних.

 

7.2. Підготувати для роботи документацію мобілізаційного розгортання адміністрацій ДО, ПЗСР, ППЗВ, ППЗТ та приміщення, де розгортається зазначені пункти, забезпечити необхідним для роботи обладнанням та майном.

 

8. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК М.Лисаку надати керівникам підприємств, установ та організацій, що залучаються до проведення мобілізаційних навчань методичну та практичну допомогу у відпрацюванні необхідної документації мобілізаційного розгортання та тренування адміністрації ДО, ПЗСР, ППЗВ, ППЗТ.

 

9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 6 березня 2020 року № 76 “ Про підготовку та проведення мобілізаційного тренування спільно з Дрогобицько – Бориславським ОРВК в період з 17 по 18 березня 2020 року”.

 

10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова Омелян Стасула

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua