» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 липня 2020 року №199

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 липня 2020 року №199

Автор: admin2 от 17-07-2020, 14:18

Про утворення районної Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до статті 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 25 Закону України «Про охорону дитинства», п. 9 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877», надалі - Порядку, з метою формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1. Утворити районну Комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі - районна комісія) та затвердити її посадовий склад, що додається.

2. Затвердити Положення про районну Комісію, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 12 серпня 2019року № 286 «Про утворення районної Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова Омелян СТАСУЛА

Розпорядження голови

Дрогобицької районної

15.07.2020 199

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

ЗПерший заступник голови районної державної адміністрації, голова Комісії;

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, заступник голови районної Комісії;

Завідувач сектору з питань опіки та піклування,усиновлення,запровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей районної державної адміністрації, секретар Комісії;

Члени Комісії:

Начальник відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації;

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді;

Начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

Начальник відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації;

Начальник відділу містобудування , архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації;

Голова постійної комісії ради з питань охорони здоровя і соціального захисту (за згодою);

Голова постійної комісії ради з питань промисловості, архітектури та будівництва (за згодою);

Заступник начальника управління - начальник відділу сімейної політики та організації оздоровлення управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Заступник голови районної ради (за згодою).

199-vd-15.07.2020-dodatok.doc [ b] (завантажень: 6)