» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 липня 2020 року №206

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 липня 2020 року №206

Автор: admin2 от 24-07-2020, 15:00

Про продовження строку дії Договорів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) враховуючи заяву перевізника ТзОВ «Канзас» від 15 липня 2020 року про продовження строку дії договору (дозволу) з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, заяву перевізника МКП «Транс-Екіпаж» від 15 липня 2020 року про продовження строку дії договору (дозволу) з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та Протокол № 2 від 16 липня 2020 року засідання Робочої групи з розгляду заяв автомобільних перевізників про продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району:

1. Укласти з ТзОВ «Канзас» додаткову угоду до Договору № 50 від 25 березня 2016 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному № 148А Стебник АС – Дрогобич АС (пять транспортних засобів).

2. Укласти з МКП «Транс-Екіпаж» додаткову угоду до Договору № 46 від 25 березня 2016 року на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на автобусному № 147 Дрогобич АС – Трускавець АС (вісімнадцять транспортних засобів).

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Омелян СТАСУЛА