» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 3 вересня 2020 року №242

Pозпорядження районної державної адміністрації від 3 вересня 2020 року №242

Автор: admin2 от 7-09-2020, 09:22

Про проведення комісійних

обстежень функціонуючих

закладів дошкільної,

загальної середньої освіти

в новому 2020/2021 навчальному році

Відповідно статті 6, 39 та 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» на виконання Постанови № 25 від 21.05.2020 р. Міністерства охорони здоров’я України, з метою проведення комісійних обстежень функціонуючих закладів дошкільної освіти в новому 2020/2021 навчальному році, листа Дрогобицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області № 20_3-16/565 від 01.09.2020 р.

1.Створити та затвердити комісію для проведення комісійних обстежень функціонуючих закладів дошкільної освіти в новому 2020/2021 навчальному році (далі - комісія) у складі згідно з додатком 1.

2.Затвердити графік проведення комісійних обстежень функціонуючих закладів дошкільної освіти Дрогобицького району до роботи в 2020-2021 навчальному році згідно з додатком 2.

3. Затвердити Акт прийому готовності закладів дошкільної освіти до 2020/2021 навчального року згідно з додатком 3.

4. Комісії (Т. Матолич):

4.1. Комісії провести огляд готовності закладів освіти до роботи у 2020/2021 навчальному році з вересня по листопад відповідно до переліку питань, зазначених в актах прийому готовності закладів дошкільної освіти.

5. Відділу освіти (Я. Куцику):

5.1. Створити умови для роботи комісії.

5.2. Забезпечити у закладах освіти доступ членів комісії до всіх приміщень, обладнання, тощо.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій Скоропад

до розпорядження голови

районної

3 вересня 2020 року № 242

Склад

комісії для проведення комісійних обстежень функціонуючих закладів дошкільної освіти в новому 2020/2021 навчальному році

Т. Матолич – заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації, голова комісії;

Я.Куцик – т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту заступник голови комісії;

О.Данилів – начальник господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

М. Городиський – заступник начальника Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник;

В.Покінський начальник Дрогобицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області;

О.Біль – завідувач Дрогобицького міськрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» (за згодою) ;

Б. Макар – заступник головного бухгалтера відділу освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації;

О.Грицик – голова профспілки працівників освіти району (за згодою)

Керівник апарату С.Л.Кулиняк