» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 жовтня 2020 року №297

Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 жовтня 2020 року №297

Автор: admin2 от 19-10-2020, 16:05
 (голосів: 0)

Про початок опалювального

сезону 2020/2021 років

 

 

Відповідно до законів України ”Про місцеві державні адміністрації” та ”Про житлово-комунальні послуги”, на виконання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630:

1. Встановити початок опалювального сезону 2020/21 років для бюджетних установ, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати) з 19 жовтня 2020 року.

2. Дрогобицькому відділенню ПАТ ”Львівгаз” (Я.Паньків) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених на об’єктах Дрогобицького району.

3. Дрогобицькому КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (В.М.Валюх) забезпечити виконання заходів щодо початку опалювального сезону 2020/2021 року та за їх результатами інформувати щоденно до 10.00 год. сектор житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації (М.Волошин) до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам за формою згідно з додатком 1.

4. Сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації (М.Волошин):

4.1. Проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год. локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам за формою згідно з додатком 1.

4.2. Інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства району у невідкладному порядку надавати департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації за формою згідно з додатком 2.

 

 

5. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2020/2021 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району та затвердити її склад згідно з додатком 3.

6. Сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району про зміст розпорядження.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua