» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 6 листопада 2020 року №312

Pозпорядження районної державної адміністрації від 6 листопада 2020 року №312

Автор: admin2 от 10-11-2020, 09:44
 (голосів: 0)

Про створення комісії з питань

виконання зобовязань та умов договорів

перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами), враховуючи систематичні скарги та звернення громадян щодо неналежного здійснення перевезень:

 

1. Створити комісію з питань виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району (далі – комісія) та затвердити її склад, що додається.

 

2. Комісії (М. Жук) здійснити перевірки на предмет виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району до 30.11.2020 року.

 

3. Комісії (М. Жук) у разі виявлення порушень виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками скласти та подати відповідні акти.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т. Б. Матолича.

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

.

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження райдержадміністрації

6 листопада 2020 року № 312

 

 

СКЛАД

 

комісії з питань виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

 

 

Жук Маряна

Василівна

- Голова комісії. Начальник відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції

Якимчук Михайло Богданович

- Головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації

Венгжин Олег Ярославович

- Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції

 

 

 

 

 

Керівник апарату С.Л.Кулиняк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua