» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 квітня 2014 року №68

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 квітня 2014 року №68

Автор: admin2 от 30-04-2014, 12:37

Про затвердження Плану заходів

реалізації у Дрогобицькому районі Стратегії

державної політики сприяння розвитку

громадянського суспільства в Україні на 2014 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 "Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 березня 2014 року №76/0/5-14 та з метою забезпечення моніторингу стану реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року №212/2012 "Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації":

1. Затвердити План заходів реалізації у Дрогобицькому районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік (надалі – План), що додається.

2. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації (О.Луців):

2.1.Забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації затвердженого Плану.

2.2.До 15 листопада 2014 року розробити та оприлюднити на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації проект річного Плану на наступний рік.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

25 квітня 2014 року

План заходів

1. Спільно зі структурними підрозділами райдержадміністрації забезпечити залучення інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації регіональної політики, зокрема шляхом проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства та району, у процесі прийняття рішень районною державною адміністрацією.

Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації

Термін: до 31 грудня 2014 року

1. Забезпечити створення та інформаційне наповнення рубрики "Громадянське суспільство" на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Термін: протягом року

1. Провести аналіз виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у Дрогобицькій районній державній адміністрації в 2014 році.

Термін: до 19 грудня 2014 року

1. Провести аналіз практики забезпечення структурними підрозділами районної державної адміністрації виконання функцій щодо сприяння розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до реалізації державної та регіональної політики.

Термін: протягом року

1. Сприяти проведенню "круглих столів" для представників засобів масової інформації та інститутів громадянського суспільства з питань реалізації державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.

Термін: до 19 грудня 2014 року

1. Сприяти у проведенні семінару для громадськості з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства.

Термін: до 19 грудня 2014 року

1. Забезпечити надання засобам масової інформації повідомлень про ефективні приклади співпраці районної державної адміністрації та громадськості.