» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 травня 2014 року №74

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 травня 2014 року №74

Автор: admin2 от 12-05-2014, 12:33

Про затвердження заходів на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року в Дрогобицькому районі

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2013 року № 717 «Про затвердження Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року», розпорядження голови облдержадміністрації від 14 квітня 2014 року № 115/0/5-14 «Про затвердження заходів на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року в області», з метою забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків:

1. Затвердити заходи на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року в Дрогобицькому районі, що додаються.

2. Виконавцям забезпечити реалізацію заходів, про що інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щорічно до 1 січня та 1 липня упродовж 2014-2016 років.

3.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Чапля Г.Т.) забезпечити виконання цього розпорядження та про результати інформувати обласну державну адміністрацію щорічно до 5 січня та 5 липня упродовж 2014-2016 років.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Перший заступник голови С.В.Рудницький

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження голови

районної державної адміністрації

5 травня 2014 року № 74

ЗАХОДИ

1.Проведення семінарів-тренінгів для роботодавців з питань запровадження стандартів рівності жінок і чоловіків у сфері праці на основі міжнародних трудових стандартів та кращого європейського досвіду.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, міськрайонний центр зайнятості

Термін: протягом 2014 – 2016 років

2. Проведення заходів, спрямованих на розвиток лідерських навичок жінок, розширення їх участі у прийнятті рішень в усіх сферах життя суспільства, залучення до провадження підприємницької діяльності.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, міськрайонний центр зайнятості,

Термін: протягом 2014 – 2016 років

3. Проведення навчання для педагогічних працівників з питань запровадження гендерних підходів у систему освіти.

Відділ освіти райдержадміністрації

Термін: протягом 2014 – 2016 років

4. Проведення заходів, спрямованих на розв’язання гендерних проблем в освіті.

Віділ освіти райдержадміністрації

Термін: протягом 2014 – 2016 років

5. Виготовлення для різних категорій населення просвітницьких матеріалів з метою подолання гендерних стереотипів та формування у суспільстві культури гендерної рівності.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, громадські організації району (за згодою)

Термін: протягом 2014 – 2016 років

6. Проведення інформаційно-просвітницьких заходів, щодо подолання стереотипних уявлень про роль жінки і чоловіка.

Tермін: протягом 2014 – 2016 років

7. Сприяти діяльності Координаційної ради з питань сімейної політики при районній державній адміністрації.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Термін: протягом 2014 – 2016 років

8. Проведення заходів, спрямованих на недопущення дискримінації за ознакою статі.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді