» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2021 року №5

Pозпорядження районної державної адміністрації від 21 січня 2021 року №5

Автор: admin2 от 22-01-2021, 15:10

Про надання права

першого підпису

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 року №758 ”Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України”(із змінами), у зв’язку з кадровими змінами:

1.Надати право першого підпису на банківських та фінансових документах фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області з 21 січня 2021 року:

-заступнику начальника-начальнику бюджетного відділу, обліку і звітності фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Настьошину Роману Остаповичу;

- начальнику відділу доходів фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Петрицин Оксані Миколаївні.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД