» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2021 року №26

Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2021 року №26

Автор: admin2 от 25-02-2021, 14:08
 (голосів: 0)

Про підготовку та проведення

мобілізаційного тренування

спільно з Дрогобицько-Бориславським

ОРТЦК та СП в період з 23 по 24 лютого 2021 року


Керуючись ст.6, 13, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8,9 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", ст. 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до річного плану Львівського ОТЦК та СП, плану основних заходів Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки далі (ОТЦК та СП) на 2021 навчальний рік, листа Львівської обласної державної адміністрації від 17.02.2021 №1-143/0/21, лист Дрогобицько-Бориславського ОТЦК та СП від 15.02.2021 № 1/350:

 

1. З метою роз’яснення порядку проведення спільних мобілізаційних тренувань головам селищних та міських рад територіальних громад направити відповідальних посадових осіб від територіальних громад в Дрогобицько-Бориславський ОРТЦК та СП 22.02.2021 року на 15.00 год.

2. Військовому комісару Дрогобицько – Бориславського ОРТЦК та СП залучити до проведення спільного мобілізаційного тренування з 23 по 24 лютого 2021 року голів територіальних громад Дрогобицького району та їх старост.

3. Спільне мобілізаційне тренування провести на базі пункту управління Дрогобицько-Бориславського ОРТЦК та СП, розташованого за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25.

4. Управління заходами під час проведення спільного мобілізаційного тренування здійснювати за встановленим сигналом з пункту управління ОРТЦК та СП, розташованого за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шевченка 25.

5. Для організації взаємодії між районною державною адміністрацією та Дрогобицько-Бориславським ОРТЦК та СП направити з 23 по 24 лютого 2021 року головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької районної державної адміністрації С.Федючку.

6. Головному спеціалісту з питань оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької районної державної адміністрації С.Федючці, головам територіальних громад Дрогобицького району та їх старостам, начальникам відділів взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення територіальних громад, адміністраціям пунктів збору територіальних громад, пункту попереднього збору військовозобов’язаних, пункту попереднього збору техніки з залученням представників територіальних громад взяти участь у спільному мобілізаційному тренуванні, які розпочнуться 23 лютого 2021 року.

7. При надходженні встановленого сигналу з Дрогобицько-Бориславського ОРТЦК та СП про початок проведення спільного мобілізаційного тренування керівникам підприємств та установ територіальних громад спільно з військовим комісаром Дрогобицько – Бориславського ОРТЦК та СП здійснити наступні заходи:

7.1. Розгорнути пункти збору та прийому військовозобов’язаних в обсязі необхідних для навчання.

7.2. Підготувати для роботи документацію мобілізаційного розгортання адміністрацій ПЗ, ППЗВ, ППЗТ та приміщення, де розгортаються зазначені пункти, забезпечити необхідним для роботи обладнанням та майном.

8. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРТЦК та СП надати керівникам підприємств, установ та організацій, що залучаються до проведення мобілізаційних навчань, методичну та практичну допомогу у відпрацюванні необхідної документації мобілізаційного розгортання та тренування адміністрації ПЗ, ППЗВ, ППЗТ.

9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 14 липня 2020 року № 195 “ Про підготовку та проведення мобілізаційного тренування спільно з Дрогобицько – Бориславським ОРВК в період з 21 по 22 липня 2020 року”.

10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua