» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 лютого 2021 року №30

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 лютого 2021 року №30

Автор: admin2 от 25-02-2021, 14:24

Про створення комісії з питань

виконання зобовязань та умов договорів

перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Дрогобицького району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами), враховуючи систематичні скарги та звернення громадян щодо неналежного здійснення перевезень:

1. Створити комісію з питань виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району (далі – комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (В.Годяк) провести обстеження на предмет виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, до 15 березня 2021 року.

3. Комісії (В.Годяк) у разі виявлення порушень виконання зобовязань та умов договорів перевізниками складати та подавати відповідні акти про виявлені порушення за результатами обстежень.

4. Розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 6 листопада 2020 року №312 «Про створення комісії з питань виконання зобов’язань та умов договорів перевізниками щодо надання послуг на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межами Дрогобицького району», розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 29 січня 2021 року №13 «Про внесення змін в розпорядження Дрогобицької райдержадміністрації від 06.11.2020 року №312» вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Розпорядження районної державної адміністрації

23 лютого 2021 року № 30

СКЛАД