» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 березня 2021 року №38

Pозпорядження районної державної адміністрації від 15 березня 2021 року №38

Автор: admin2 от 17-03-2021, 16:12

Про надання права першого та другого підписів

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 року 758 “Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України” (із змінами):

1. Надати право першого підпису на банківських та фінансових документах Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області з 16 березня 2021 року:

- голові районної державної адміністрації Кулиняку Степану Львовичу.

2. Надати право другого підпису на банківських та фінансових документах Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області:

- начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення - головному бухгалтеру апарату районної державної адміністрації Шпек Лесі Євгенівні;

- головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Болонній Руслані Богданівні.

3. Розпорядження від 17 серпня 2020 року року № 230 “Про надання права першого та другого підписів” вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК