» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2021 року №50

Pозпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2021 року №50

Автор: admin2 от 9-04-2021, 17:10
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

Розглянувши заяву ТзОВ “лайфселл ” від 03.03.2021 р. №0033 про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл ТзОВ “лайфселл ” на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0.12 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, яка розташована за межами населеного пункту с. Смільна, Дрогобицького району Львівської області.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити ТзОВ “ лайфселл ”.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Голова Степан КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua