» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2021 року №51

Pозпорядження районної державної адміністрації від 5 квітня 2021 року №51

Автор: admin2 от 9-04-2021, 17:11

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши заяву Семененка Сергія Григоровича від 25.02.2021 р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621285400:06:000:0002) щодо зміни її цільового призначення з “ Для ведення особистого селянського господарства ” на Для ведення індивідуального садівництва, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл Семененку Сергію Григоровичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621285400:06:000:0002) площею 2 га щодо зміни її цільового призначення з “ Для ведення особистого селянського господарства ” на Для ведення індивідуального садівництва, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Опака Дрогобицького району Львівської області .

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Семененка Сергія Григоровича.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Голова Степан КУЛИНЯК