» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №70

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №70

Автор: admin2 от 26-04-2021, 16:49

Про затвердження Положення

про відділ документообігу, контролю

та організаційної роботи

апарату Дрогобицької районної

державної адміністрації

Відповідно до статті 3 Закону України “Про державну службу”, статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», враховуючи розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року № 58 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про відділ документообігу, контролю та організаційної роботи апарату Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 6 липня 2020 року № 190 “Про затвердження Положення про сектор документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату Дрогобицької районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Маряну Жук.

Голова Степан КУЛИНЯК

70.doc [ b] (завантажень: 3)