» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №73

Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №73

Автор: admin2 от 26-04-2021, 17:00

Про затвердження Положення про сектор

з питань оборонної та мобілізаційної роботи

апарату Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закону України «Про державну таємницю», Закону України «Про оборону України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2006 № 587 «Про затвердження Типового положення про мобілізаційний підрозділ органу державної влади, іншого державного органу», розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року № 58 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про сектор з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Маряну Жук.

Голова Степан КУЛИНЯК

73.doc [ b] (завантажень: 5)