» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 квітня 2021 року №77

Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 квітня 2021 року №77

Автор: admin2 от 29-04-2021, 17:46

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від 16 березня 2018 року № 149

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації, організаціях та установах Дрогобицького району:

1.Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 березня 2018 року № 149, затвердивши новий посадовий склад робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території Дрогобицького району, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 29 липня 2020 року № 211 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23 січня 2019 року № 26».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа.

Голова Степан КУЛИНЯК

до розпорядження районної

27 квітня 2021 року № 77

ПОСАДОВИЙ СКЛАД