» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 квітня 2021 року №79

Pозпорядження районної державної адміністрації від 27 квітня 2021 року №79

Автор: admin2 от 29-04-2021, 17:50

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

Розглянувши заяву Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації від 27.04.2021р. № 26-362/0/2-21 про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва оглядової вежі на горі Цюхів Верх, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл Управлінню туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки для будівництва оглядової вежі на горі Цюхів Верх, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Орів Дрогобицького району Львівської області.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районній державній адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обовязків.

Голова Степан КУЛИНЯК