» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 квітня 2021 року №80

Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 квітня 2021 року №80

Автор: admin2 от 29-04-2021, 17:52

Про завершення опалювального

сезону 2020/2021 років

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (зі змінами) :

1. Встановити завершення опалювального сезону 2020/2021 року з 28 квітня 2021 року для всіх категорій споживачів, крім стаціонарних відділень КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради та КЗ Львівської обласної ради «Підбузький геріатричний пансіонат».

2. Дрогобицькому відділенню ПАТ “Львівгаз” (Я.Паньківу) довести до відома абонентів, які не мають лічильників природного газу, необхідність подання заяви для закриття газових опалювальних приладів та приступити до їх опломбування з 28 квітня 2021 року.

3. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики (М.О.Волошин):

3.1. Проаналізувати стан забезпечення енергоносіями і діяльність енергопостачальних підприємств і організацій під час опалювального сезону 2020/2021 року.

3.2. Організувати роботу в населених пунктах щодо формування організаційно-технічних заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

4. Відділу документообігу, контролю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації (О. С. Луців) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості району.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р. І.Шлярпа.

Голова Степан КУЛИНЯК