» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 травня 2021 року №90

Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 травня 2021 року №90

Автор: admin2 от 20-05-2021, 12:11

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши заяву Стасіва Михайла Степановича від 29.04.2021р. про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва придорожнього сервісу, розроблений ФОП Склярова І.В., враховуючи протокол проведення громадських слухань від 10 березня 2021р. № 2, керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити Стасіву Михайлу Степановичу детальний план території земельної ділянки для будівництва придорожнього сервісу, яка знаходиться на території Лішнянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури управління розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької райдержадміністрації (В.М. Годяк) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова Степан КУЛИНЯК