» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 травня 2021 року №91

Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 травня 2021 року №91

Автор: admin2 от 20-05-2021, 12:12
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

 

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКСПРЕС-ДРОФА» про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКСПРЕС-ДРОФА» на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Михайлевичі Дрогобицького району Львівської області.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКСПРЕС-ДРОФА».

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районній державній адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обовязків.

 

 

Голова Степан КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua