» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 травня 2021 року №94

Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 травня 2021 року №94

Автор: admin2 от 20-05-2021, 13:17
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

Розглянувши заяву Барана Володимира Ярославовича від 26.04.2021р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл Барану Володимиру Ярославовичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2 га для індивідуального дачного будівництва, яка знаходиться на території Східницької селищної ради, за межами населеного пункту с. Новий Кропивник Дрогобицького району Львівської області.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Барана Володимира Ярославовича.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків. 

Голова Степан КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua