» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 21 травня 2021 року №100

Pозпорядження районної державної адміністрації від 21 травня 2021 року №100

Автор: admin2 от 26-05-2021, 14:48
 (голосів: 0)

Про затвердження детального

плану території

 

 

Розглянувши заяву Коника Василя Михайловича від 11.05.2021р. про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель (будівлі ферми) на території колишнього господарського двору, розроблений КП “ Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури ”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 23 квітня 2021р. № 4, керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити Конику Василю Михайловичу детальний план території земельної ділянки для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель (будівлі ферми) на території колишнього господарського двору по вул. Шкільна, 26 в с. Далява, Солонської сільської ради Дрогобицького району (за межами населеного пункту).

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури управління розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької райдержадміністрації (В.М. Годяк) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

 Голова Степан КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua