» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 травня 2021 року №108

Pозпорядження районної державної адміністрації від 28 травня 2021 року №108

Автор: admin2 от 31-05-2021, 15:22

Про створення комісії для знищення печатки сектору документообігу , інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року № 58 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації», згідно з яким в структурі апарату райдержадміністрації утворено відділ документообігу, контролю та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації:

1. Створити комісію для знищення печатки сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату райдержадміністрації шляхом розрізання та спалення, який припинив своє функціонування з 15 квітня 2021 року, в складі:

ЖУК

Маряна Василівна

-

керівник апарату районної державної адміністрації, голова комісії;

СЕНІВ

Наталія Михайлівна

-

Заступник керівника апарату-начальник відділу документообігу, контролю та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

ВЕНГЖИН

Олег Ярославович

-

В.о. начальника відділу правового забезпечення, запобігання

та виявлення корупції апарату районної державної

адміністрації

ШПЕК

Леся Євгенівна

-

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення – головний бухгалтер апарату районної державної адміністрації

САВУЛА Зоряна Мирославівна

-

В.о. завідувача сектору персоналу апарату районної державної адміністрації

2. Комісії (М.В.Жук) провести знищення печатки сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату райдержадміністрації 28 травня 2021 року шляхом розрізання резинової основи, спалення оснастки, про що скласти акт в двох оригінальних примірниках: один – для подання ПП «ПОСВІТ» з метою виготовлення печатки відділу документообігу, контролю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, другий - для відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан Кулиняк