» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 червня 2021 року №111

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 червня 2021 року №111

Автор: admin2 от 7-06-2021, 16:01

Про втрату чинності розпорядження

голови районної державної

адміністрації від 05 квітня 2021 року №53

Відповідно до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 р. № 2066 “Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” та заяви гр. Мушинського Бориса Романовича:

1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 квітня 2021 року № 53 “ Про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби гр.Б.Мушинського”.

2.Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Чаплі повідомити гр. Б. Мушинського та військовий комісаріат Дрогобицько-Бориславського обєднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про втрату чинності рішення щодо направлення його на альтернативну службу.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Романа ШЛЯРПА.

Голова Степан КУЛИНЯК