» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 червня 2021 року №112

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 червня 2021 року №112

Автор: admin2 от 7-06-2021, 16:04

Про створення ініціативної групи

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”:

1.Створити ініціативну групу для формування складу громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації і затвердити її склад, що додається.

2.Відділу документообігу, контролю та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації (Н.Сенів):

2.1.Вжити заходів для формування складу громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києва та Севастополя державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.

2.2.Забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа.

Голова Степан КУЛИНЯК

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

2 червня 2021 року № 112