» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 червня 2021 року №115

Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 червня 2021 року №115

Автор: admin2 от 16-06-2021, 17:26
 (голосів: 0)

Про заходи з організації і проведення

оздоровлення та відпочинку дітей

влітку 2021 року

 

 

Керуючись статтями 6, 22, 23, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №43, розпорядження голови облдержадміністрації від 01.06. 2021 року № 459/0/5-21 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року» з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року та здійснення контролю за діяльністю дитячих оздоровчих закладів району.

 

1. Створити оперативний штаб з координації проведення оздоровчої кампанії 2021 року та затвердити його склад згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року, що додаються.

3. Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, спрямовану на організацію дозвілля, проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2021 року, покласти на управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

3.1Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта прийняття дитячого оздоровчого табору (за формою № 318/о, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.07.2000 №160 «Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах») від Дрогобицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Головного управління Держпраці у Львівській області.

3.2.Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу), типова форма якого затверджена розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.01.2015 №29/0/5-15 «Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)», без дозволу районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Головного управління Держпраці у Львівській області.

3.3.Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, пришкільних таборів на базі закладів освіти, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, до стабілізації ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, без дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах під час оздоровлення та відпочинку дітей на період карантину і після його відміни та відповідного рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

4.Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко), КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (В.Валюх), відділу культури та туризму управління гуманітарної політики райдержадміністрації (Н.Козар), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис), сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (І. Коцюба), Дрогобицькому РВП ГУНП у Львівській області (І.Малиш) подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щомісячно до 15 числа протягом літа 2021 року, а підсумкову інформацію про проведення оздоровчої кампанії до 01 вересня 2021 року.

5.Дрогобицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (В. Білас), сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (І. Коцюба) вжити заходів відповідно до компетенції для вирішення питань, пов’язаних з організацією оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року, та забезпечити здійснення відповідного контролю.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г. Чапля) щомісячно до 25 числа протягом оздоровчого періоду 2021 року подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 15 вересня 2021 року підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в районі.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

Голова Степан КУЛИНЯК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до розпорядження районної

державної адміністрації 14 червня 2021 року № 115

 

Склад

оперативного штабу з координації проведення

оздоровчої кампанії 2021 року

 

Р.Шлярп

 

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова штабу

Г. Чапля

начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови штабу

М. Матієчко

заступник начальника-начальник відділу сімейної політики та організації оздоровлення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, секретар штабу

Члени штабу :

 

 

І.Стецко

начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

Н.Козар

начальник відділу культури та туризму управління гуманітарної політики райдержадміністрації

 

В.Валюх

 

головний лікар КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (за згодою)

 

 

В.Білас

начальник Дрогобицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (за згодою)

 

 

О.Солтис

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації райдержадміністрації

 

І.Коцюба

в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

 

І.Малиш

начальник Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області, полковник поліції (за згодою)

 

Р. Худик

начальник Дрогобицького районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпорядження районної

державної адміністрації

14 червня 2021 року № 115

 

ЗАХОДИ

з організації і проведення оздоровлення та відпочинку

дітей влітку 2021 року

  1. Забезпечити:

1.1. Оздоровлення та відпочинок дітей відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 43 та чинних нормативно-правових актів.

1.2. Неухильне додержання вимог законодавства при наданні згоди на виїзд груп дітей для оздоровлення та відпочинку за кордон і контроль за поверненням їх в Україну.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, Дрогобицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Дрогобицький районний відділ Головного управління ДСНС України у Львівській області

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

2. Забезпечити оздоровлення вихованців шкіл-інтернатів упродовж 2021 року, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних і безпритульних дітей, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період

 

2

участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Відділ освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації

 

Термін:упродовж оздоровчої кампанії

3.Забезпечити:

3.1. Систематичну роботу оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії влітку 2021 року, проведення засідань комісій не рідше одного разу на місяць під час оздоровчої кампанії.

3.2.Персональну відповідальність керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за збереження життя і здоров’я дітей.

3.3.Недопущення завозу організованих груп дітей в оздоровчі заклади при відсутності не пізніше ніж за 20 днів актів готовності до відкриття спеціальної комісії згідно з вимогами Державних санітарних правил розміщення, улаштування та експлуатації оздоровчих закладів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96 №172, та офіційного підтвердження Дрогобицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області про готовність до функціонування.

3.4. Інформування батьків про можливість оздоровлення і відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку шляхом розміщення в засобах масової інформації та на сайті райдержадміністрації інформації про мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, яка функціонуватиме у 2021 році.

 

Управління праці та соціального захисту

населення райдержадміністрації, керівники

дитячих закладів оздоровлення

та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

4. Створити робочі групи за участю всіх зацікавлених представників, забезпечити проведення перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на предмет визначення їх готовності до початку оздоровчої кампанії та проведення перевірок перед початком кожної оздоровчої зміни.

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Термін: червень 2021 року

 

5.Забезпечити:

5.1.Вжиття дієвих заходів стосовно недопущення перепрофілювання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, їх злиття, закриття і скорочення ліжко-місць незалежно від їх типів та форм власності

5.2.Перевірки стану забезпечення дотримання вимог протипожежної, санітарно-епідеміологічної і виробничої безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, про що інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

5.3. Залучення в установленому порядку коштів фондів, підприємств, установ, організацій для фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей.

5.4. Проведення заходів з оздоровлення і відпочинку дітей та молоді з особливими фізичними та психічними потребами, які потребують особливих умов для оздоровлення.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Термін: червень 2021 року

 

5.5 Створення належних санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та безпечних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, а саме: провести ремонтні роботи, придбати необхідний інвентар, обладнання, обстежити територію таборів, спортивних майданчиків, місць для купання, перевірити та проаналізувати наявність протипожежних засобів, створити належні умови для харчування дітей, з метою запобігання виникненню гострих кишкових інфекційних захворювань, обстежити маршрути руху для походів, установити на під'їзних шляхах дорожні та інші попереджувальні знаки.

5.6. Особливу увагу на стан водозабірних, водопровідних і каналізаційних мереж, забезпечити опалення спальних приміщень. Провести в закладах відповідні дезінфекційні та дератизаційні заходи.

Дрогобицьке районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській

області, керівники дитячих закладів

оздоровлення та відпочинку

 

Термін: червень 2021 року

 

6.Забезпечити:

6.1.Медогляд і видачу медичних довідок для дітей, які направляються на відпочинок та оздоровлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку,та визначення епідемічного оточення дитини стосовно відсутності коронавірусної інфекції.

6.2.Посилення відповідальності керівників медичних закладів щодо достовірності та повноти інформації під час видачі довідок для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

6.3. Вжиття заходів стосовно забезпечення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку кваліфікованим медичним персоналом.

6.4. Укладення договорів з районними пунктами швидкої медичної допомоги з дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, з метою оперативного реагування на можливе загострення епідемічної ситуації.

6.5.Організацію курсової підготовки медичного персоналу перед початком оздоровчої кампанії, державний нагляд (контроль) за дотриманням вимог санітарного законодавства, організацією належного медичного обслуговування, повноцінного збалансованого харчування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

6.6 Вжиття заходів щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів всіма необхідними медичними препаратами, в тому числі антидотами, для надання невідкладної медичної допомоги дітям у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

КНП «Дрогобицька районна лікарня»

Дрогобицької районної ради,

Дрогобицьке районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській

області, керівники дитячих закладів

оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

 

7. Здійснювати, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами) та спільних наказів Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства освіти та науки України від 01.06.2005 № 242/329 та від 15.08.2006 №620/563, контроль за організацією харчування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку шляхом погодженням примірного двотижневого меню.

 

Дрогобицьке районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській

області, керівники дитячих закладів

оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

8.Забезпечити:

8.1. Курсову підготовку педагогічних працівників, які залучаються до роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

8.2. Приведення статутів закладів позашкільної освіти, які функціонують як дитячі заклади оздоровлення і відпочинку відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

8.3 Контроль за внесенням керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку даних до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

8.4. Дотримання дитячими оздоровчими закладами вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності.

 

Відділ освіти райдержадміністрації, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

9.Забезпечити:

9.1.Охорону громадського порядку в місцях відпочинку і оздоровлення дітей, дотримання законодавства щодо заборони тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв у громадських місцях.

9.2.Посилення контролю за технічним станом транспортних засобів і автошляхів, якими будуть перевозитися діти до оздоровчих закладів, та встановленням відповідних дорожніх знаків, а також за оперативною обстановкою під час перевезення груп дітей до місць оздоровлення, відпочинку та у зворотному

напрямку, під час екскурсій, із забезпеченням безоплатного супроводу дітей автомобільним транспортом.

9.3 Оперативне розслідування кримінальних справ за фактами порушення посадовими особами вимог законодавства щодо створення безпечних умов

6

перебування, охорони життя і здоров’я дітей в дитячих закладах оздоровлення і відпочинку незалежно від форми власності та підпорядкування, громадський порядок у місцях відпочинку дітей, запобігання правопорушенням, нещасним випадкам, іншим надзвичайним ситуаціям, організацію безпечного перевезення груп дітей до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, під час екскурсій.

Дрогобицький РВП ГУНП у Львівській області, КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

10. З метою організації змістовного дозвілля дітей, учнівської та студентської молоді забезпечити проведення в оздоровчих закладах усіх типів культурно-масових заходів, конкурсів, концертів, фестивалів дитячої творчості, вистав обласних театрів, заходів національно-патріотичного виховання, спортивних змагань тощо.

Відділ культури та туризму гуманітарної політики райдержадміністрації, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

11. Забезпечити належний підбір працівників (медиків, педагогів, працівників галузі культури та спорту) для всіх типів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організувати їх інструктаж і навчання, забезпечити безкоштовне проходження ними медичних комісій, гігієнічного навчання.

 

КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради, відділ освіти райдержадміністрації, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

 

Термін: упродовж оздоровчої кампанії

 

 

 

 

Керівник апарату Мар’яна ЖУК

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua