» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2021 року №116

Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2021 року №116

Автор: admin2 от 18-06-2021, 12:00

Про створення робочої групи з перевірки готовності до

відкриття дитячих закладів оздоровлення

та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27.01.2015 № 29/0/5-15 «Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 01.06.2021№ 459/0/5-21 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021року» та з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей у Дрогобицькому районі, збереження життя і здоров’я дітей та запобігання виникненню нещасних випадків у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячих закладах санаторного типу):

1. Створити робочу групу з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Робочій групі (Р.Шлярп) не допускати підписання акту перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) без їх огляду.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.06. 2020 № 178 «Про створення робочої групи з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК

до розпорядження районної

16 червня 2021 року № 116

Склад