» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2021 року №118

Pозпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2021 року №118

Автор: admin2 от 18-06-2021, 12:04

Про надання повноважень

З метою належного та безперервного розгляду заяв громадян щодо надання адміністративних послуг в сфері містобудування та архітектури, та у зв’язку з відсутністю створеного уповноваженого органу містобудування та архітектури в Східницькій територіальній громаді, враховуючи факт припинення повноважень головного архітектора м. Борислава на територію Східницької селищної ради у зв’язку із змінами в адміністративно територіальному устрої на підставі постанови Верховної ради України від 17.07.2020 №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись законами України: «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування»

1.Надати дозвіл начальнику відділу містобудування та архітектури управління розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької райдержадміністрації Годяку Володимиру Михайловичу на внесення відомостей в ДП Дія щодо надання доступу в системі «Єдина державна електронна система у сфері будівництва» по населених пунктах Східницької селищної ради та смт. Східниця включно, з метою належного розгляду заяв громадян.

2.Рекомендувати Східницькій територіальній громаді розпочати процес створення уповноваженого органу з питань архітектури та містобудування.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Р.І. Шлярпа.

Голова Степан КУЛИНЯК