» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2021 року №120

Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2021 року №120

Автор: admin2 от 30-06-2021, 13:37
 (голосів: 0)

Про створення комісії для

проведення перевірок виконання

протокольних рішень районної комісії

з питань ТЕБ та НС

 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», з метою перевірки належного виконання рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій:

 

  1. Створити комісію для проведення перевірок виконання протокольних рішень районної комісії з питань ТЕБ та НС (надалі - Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Комісії (Р. І. Шлярп) здійснювати перевірки органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на предмет належного та вчасного виконання рішень районної комісії з питань ТЕБ та НС відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням розпорядженням покласти на заступника голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Голова Степан КУЛИНЯК

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

райдержадміністрації

24 червня 2021 № 120Склад

комісії для проведення перевірок виконання протокольних рішень районної комісії з питань ТЕБ та НСГолова комісії:Шлярп Роман Іванович – перший заступник голови райдержадміністраціїЧлени комісії:Годяк Володимр Михайлович – в. о. начальника управління інфраструктури та розвитку територій, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітекторФедурко Наталія Володимирівна – начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування управління забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та координації діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади райдержадміністраціїКоцюба Ірина Романівна – в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, провідний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністраціїБутов Микола Лукашович – інженер технічного нагляду

 

 

Керівник апарату Мар’яна ЖУК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua