» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2021 року №120

Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2021 року №120

Автор: admin2 от 30-06-2021, 13:37

Про створення комісії для

проведення перевірок виконання

протокольних рішень районної комісії

з питань ТЕБ та НС

Відповідно до статей 6, 13, 16, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», з метою перевірки належного виконання рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій:

1. Створити комісію для проведення перевірок виконання протокольних рішень районної комісії з питань ТЕБ та НС (надалі - Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Комісії (Р. І. Шлярп) здійснювати перевірки органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на предмет належного та вчасного виконання рішень районної комісії з питань ТЕБ та НС відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням розпорядженням покласти на заступника голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова Степан КУЛИНЯК

до розпорядження

24 червня 2021 № 120

Склад