» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 червня 2021 року №124

Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 червня 2021 року №124

Автор: admin2 от 1-07-2021, 14:19

Про внесення змін до структури сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації»

Відповідно до статей 5, 6, 47 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, з метою належної організації роботи райдержадміністрації, врегулювання відносин, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, враховуючи службову записку керівника апарату районної державної адміністрації від 29 червня 2021 року:

1. Внести зміни до структури сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації:

1.1. Вивести із штатного розпису сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації посаду державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.

1.2. Ввести до штатного розпису сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації посаду державного реєстратора ( з виконанням функцій державної реєстрації юридичних, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань) з 01.07.2021 року.

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек) подати голові на затвердження штатний розпис сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації до 01.07.2021 року з урахуванням змін, передбачених пунктом 1 розпорядження.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК