» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №126

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №126

Автор: admin2 от 1-07-2021, 14:25

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши заяву від 24.06.2021 року Кобільника Миколи Мар’яновича, який діє на підставі довіреності від імені Бараненка Олександра Борисовича (від 03.02.2020р.) про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621283800:04:000:1001) для будівництва та обслуговування спортивних та фізкультурних споруд (тир) , керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл Бараненку Олександру Борисовичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621283800:04:000:1001) площею 2 га для будівництва та обслуговування спортивних та фізкультурних споруд (тир), яка знаходиться на території Східницької селищної ради, за межами населеного пункту с. Довге Дрогобицького району Львівської області .

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Бараненка Олександра Борисовича.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова Степан КУЛИНЯК