» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №127

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №127

Автор: admin2 от 1-07-2021, 14:27

Про затвердження та введення в дію

з 1 липня 2021 року штатних розписів

управління внутрішнього аудиту, економіки,

агропромислового розвитку та екології

Дрогобицької райдержадміністрації

та сектору з питань державної реєстрації

Дрогобицької райдержадміністрації

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”, статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 51 Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами), розпоряджень районної державної адміністрації від 28 травня 2021 року № 107 “Про передачу функцій у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та внесення змін до структури Дрогобицької районної державної адміністрації” та від 29 червня 2021 року № 124 “Про внесення змін до структури сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької районної державної адміністрації”:

1. Затвердити та ввести в дію:

1.1. Штатний розпис управління внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької райдержадміністрації з 1 липня 2021 року, що додається.

1.2. Штатний розпис сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької райдержадміністрації з 1 липня 2021 року, що додається.

2. Штатні розписи управління внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької райдержадміністрації на 2021 рік та сектору з питань державної реєстрації Дрогобицької райдержадміністрації на 2021 рік, затверджені розпорядженням районної державної адміністрації від 14 квітня 2021 року № 61 “Про затвердження та введення в дію з 15 квітня 2021 року штатних розписів структурних підрозділів Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області на 2021 рік” вважати такими, що втратили чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК