» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №128

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2021 року №128

Автор: admin2 от 1-07-2021, 14:29

Про створення робочої групи

Відповідно до статей 2, 6, 13, 28, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.п. д, е, є статті 20 Закону України «Про відходи», враховуючи доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 31.03.2021 № 9/0/6-21, лист Дрогобицького районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області від 15.06.2021 № 7/13:

1. Створити робочу групу з перевірки комунальних підприємств щодо утримання полігонів зі зберігання твердих побутових відходів у належному протипожежному стані (далі –Робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Робочій групі проводити перевірки комунальних підприємств щодо утримання полігонів зі зберігання твердих побутових відходів у належному протипожежному стані протягом пожежонебезпечного періоду.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова Степан КУЛИНЯК

до розпорядження районної

30 червня 2021 року № 128

СКЛАД