» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 23 травня 2014 року №86

Розпорядження районної державної адміністрації від 23 травня 2014 року №86

Автор: admin2 от 29-05-2014, 10:09

Про затвердження субвенції

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 15 березня 2014 року №986 - VІІ “Про призначення позачергових виборів Меденицького селищного голови (Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області)”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2014 року №101/0/5-14 “Про розподіл субвенції”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з державного бюджету в сумі 45900 грн. та спрямувати її Меденицькому селищному бюджету по КФК 250388 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів” на проведення позачергових виборів Меденицького селищного голови.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. В. о. Меденицького селищного голови Мороз Л.І. забезпечити цільове використання виділених коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.Рудницький