» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 жовтня 2014 року №260

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 жовтня 2014 року №260

Автор: admin2 от 31-10-2014, 16:49

Про внесення змін до бюджетних призначень

Відповідно до  листа управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації від 16 жовтня 2014 року № 02-710 щодо необхідності внесення змін  у зв’язку  з тим, що  фiнансування витрат, пов’язаних з наданням населенню компенсацiї додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах пiдвищення цiн i тарифiв на послуги (далi — компенсацiя), згідно з постановою Кабінету  Міністрів України  від 5 квітня 2014 року № 83 “Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”, яка набула чинності  з 1 липня  поточного року, буде здійснюватись за рахунок субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на надання пiльг та житлових субсидiй населенню на оплату електроенергiї, природного газу, послуг тепло-, водопостачання i водовiдведення, квартирної плати (утримання будинкiв i споруд та прибудинкових територiй), вивезення побутового смiття та рiдких нечистот, п.13 рішення районної ради від 6 лютого 2014 року № 343 “Про затвердження  районного бюджету Дрогобицького району на 2014 рік”:

1. Внести зміни по місцевому бюджету  управління праці та соціального захисту  райдержадміністрації, а саме:

- зменшити бюджетні асигнування в сумі 1000000 грн. з них по:

- КФК 090201 “ Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” – 700000 грн.,

- КФК 090210 “Пільги пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбачені частиною четвертою статті 20 Закону України “Про захист рослин”, громадянам, передбачені пунктом “ї” частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров'я, частиною четвертою статті 29 Основ законодавства про культуру, частиною другою статті 30 Закону України “Про бібліотеки та бібліотечну справу”, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України “Про освіту”, на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням”  КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” – 200000 грн.

- КФК 090215 “Пільги багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” – 100000 грн.

- збільшити бюджетні асигнування в сумі 1000000 грн. по КФК 090407  “Компенсація населенню додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, центрального опалення та централізованого постачання гарячої води”  КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню праці та соціальному захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                           С.В.Рудницький