» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року №329

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року №329

Автор: admin2 от 31-12-2014, 12:08

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

Розглянувши звернення громадянина Лагути В.В. про надання дозволу на розробку детального плану території під розміщення дачного будівництва на земельній ділянці, яка знаходиться на земдях Раневицької сільської ради (за межами населеного пункту), керуючись ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території під розміщення дачного будівництва на земельній ділянці, яка знаходиться на землях Раневицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити гр. Лагуту В.В.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.Рудницький