» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року №331

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року №331

Автор: admin2 от 31-12-2014, 12:16
 (голосів: 1)

Про виділення пального

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків», для забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з небезпекою природного характеру на території Дрогобицького району, обумовленою випаданням великої кількості снігу, утворенням заметів на автомобільних дорогах, а також лист начальника філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» від 23.12.2014 №211, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 24.12.2014 №21):

1. Виділити з Дрогобицького районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 200 (двісті) літрів дизельного палива філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор».

2. Філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» (С. Грибанов) списання використаного палива для забезпечення своєчасного та оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з небезпекою природного характеру на території Дрогобицького району, обумовленою випаданням великої кількості снігу, утворенням заметів на автомобільних дорогах, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови С.В. Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua