» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 10 лютого 2015 року №29

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 лютого 2015 року №29

Автор: admin2 от 11-02-2015, 15:00

Про створення комісії з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27.01.2015 № 29/0/5-15 «Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)» та з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей у Дрогобицькому районі, збереження життя і здоров’я дітей та запобігання виникненню нещасних випадків у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячих закладах санаторного типу):

1. Створити комісію з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії ( І.Мізерник) не допускати підписання акту перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу) без їх огляду.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 4 березня 2013р № 66 «Про створення комісії з перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (дитячих закладів санаторного типу)».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови С.В.Рудницький

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

10 лютого 2015 № 29