» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 лютого 2015 року №45

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 лютого 2015 року №45

Автор: admin1 от 2-03-2015, 16:20

Про прийняття в оперативне

управління закладів культури

територіальних громад району

Відповідно до вимог п.5 ч.1 ст.89 Бюджетного кодексу України, рішень Летнянської сільської ради від 30.01.2015 р. № 361 та Дережицької сільської ради від 30.01.2015 р. № 339, з метою належного фінансування базової мережі закладів культури району:

1. Відділу культури і туризму райдержадміністрації прийняти з 01.02.2015 року на фінансування, в управління та безпосереднє підпорядкування комунальні заклади культури (народні доми) сіл Летня, Рівне, Дережичі та на договірних засадах в оперативне управління їх майно, яке знаходиться у комунальній власності територіальної громади відповідно до рішень, прийнятих місцевими радами.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Д. Мізерника.

Перший заступник голови С.В. Рудницький