» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 червня 2013 року №164

Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 червня 2013 року №164

Автор: admin от 17-06-2013, 11:38

Про створення спільної комісії

для проведення інвентаризації

гідротехнічних споруд на штучних

водних об’єктах району

На виконання вимог Цивільного, Водного та Земельного кодексів України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.9 ст.39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою упорядкування утримання та безпечної експлуатації безхазяйних гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району:

1. Утворити спільну комісію для проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району з визначенням їхнього власника і технічного стану та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Голові комісії І.Мізернику:

2.1. Інвентаризацію гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району провести в термін до 01.08.2013.

2.2. За результатами інвентаризації розробити переліки гідротехнічних споруд у межах адміністративних територій та подати голові райдержадміністрації до 15.08.2013.

2.3. Вжити необхідних заходів щодо передачі безхазяйних гідротехнічних споруд у комунальну власність територіальних громад або юридичних (фізичних) осіб відповідно до їхнього розташування.

3. Сільським, селищним головам:

3.1. Вжити відповідних заходів з належної експлуатації, ремонту та відновлення споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району.

3.2. Рекомендувати запровадити платне користування гідротехнічними спорудами на водних об’єктах шляхом укладення договорів між відповідними радами і користувачами земельних ділянок водного фонду, забезпечивши їх страхування.

3.3. При наданні суб’єктам господарювання гідротехнічних споруд та земель водного фонду в оренду в договорі враховувати соціальні потреби мешканців територіальних громад, зокрема вилов риби, користування пляжами тощо.

4. Відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (І.Яким):

4.1. На засіданнях районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій постійно розглядати питання щодо необхідності (доцільності) спуску води із штучних водойм у разі, якщо не буде визначено балансоутримувачів гідротехнічних споруд на них.

4.2. Інформацію про проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району подавати щомісячно до 25 числа до Львівського обласного управління водних ресурсів для узагальнення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

до розпорядження голови районної державної адміністрації
12 червня 2013 року № 164

СКЛАД

спільної комісії для проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах (ставках, водосховищах) району з визначенням їхнього власника та технічного стану

Мізерник Іван Дмитрович

Заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії

Яким Ігор Степанович

Керівник відділу з питань цивільного

захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури,

секретар комісії

Члени комісії:

Петльович Ярослав Євстахович

В.о. керівника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

Мищатин Богдан Богданович

Головний фахівець Дрогобицького РВ ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області

Карпович Ростислав Григорович

Заступник начальника управління Держземагенства у Дрогобицькому районі

Якуц Роман Миколайович

Головний спеціаліст Дрогобицького міськрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Львівській області

Кузьмяк Володимир Євгенович

Начальник Грушівської дільниці Дрогобицького управління водного господарства

Бараняк Василь Михайлович

В.о. начальника Підбузької дільниці Дрогобицького управління водного господарства

Примітка: сільські та селищні голови залучаються до роботи комісії у встановленому порядку.