» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 17 серпня 2015 року №227

Розпорядження районної державної адміністрації від 17 серпня 2015 року №227

Автор: admin1 от 18-08-2015, 10:58

Про нагородження

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 15-річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України:

Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації Волошанську Іванну Миколаївну, провідного спеціаліста сектору страхових виплат відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дрогобицькому районі.

Голова                                                                                                М.Е. Лісогор