» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 18 липня 2013 року №212

Розпорядження голови райдержадміністрації від 18 липня 2013 року №212

Автор: admin от 19-07-2013, 10:04

Про затвердження детального

плану території земельної ділянки

 

 

Відповідно до статей 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290, враховуючи результати громадських слухань щодо обговорення проекту детального плану території земельної ділянки, яка знаходиться у власності Чаплі Любов Теофілівни та розташована на території Нагуєвицької сільської ради (за межами населеного пункту) для будівництва розважально-відпочинкового комплексу :

 

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки, яка знаходиться у власності Чаплі Л.Т. та розташованої на території Нагуєвицької сільської ради (за межами населеного пункту) для будівництва розважально-відпочинкового комплексу.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Я.Петльович) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації С. Рудницького.

 

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua