» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 28 квітня 2016 року №106

Розпорядження районної державної адміністрації від 28 квітня 2016 року №106

Автор: admin2 от 29-04-2016, 14:46

Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті

та примирення і 71-ї річниці перемоги над

нацизмом у Другій світовій війні

На виконання Указу Президента України від 8 квітня 2016 року № 130/2016 “Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 квітня 2016 року № 230/0/5-16 “Про відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, підтримки ветеранів війни і учасників українського визвольного руху, жертв нацистських і більшовицьких переслідувань, а також виховання в молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління, відчуття поваги і гордості за свою державу та осіб, що віддали життя за її незалежність, а також забезпечення належної організації і проведення заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі:

1. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

Голова М.Е.Лісогор

Розпорядження голови

районної державної адміністрації 28 квітня 2016 № 106

заходів з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення,

71-ї річниці перемоги над нацизмом у

Другій світовій війні

1. Забезпечити організацію та проведення урочистих заходів з відзначення Дня пам'яті та примирення, а також інших меморіальних заходів та урочистостей, присвячених Дню пам’яті та примирення, 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах району.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сільські, селищні голови

Термін: 6-9 травня 2016 року

2. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією проведення у храмах району поминальних богослужінь за загиблими учасниками Другої світової війни, учасниками національно-визвольної боротьби Українського народу, а також за жертвами воєнних злочинів, нацистських і більшовицьких переслідувань. Рекомендувати завершити богослужіння “Молитвою за Україну”.

Термін: 8 травня 2016 року

3. Забезпечити розміщення Державного Прапора України на будинках та
спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій.

Сільські, селищні голови

Термін: 8-9 травня 2016 року

4. Забезпечити відвідування керівниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також працівниками соціальних служб ветеранів війни та учасників бойових дій АТО, які перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров'я і соціального захисту, та за місцем проживання.

Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання,

управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

сільські, селищні голови

Термін: травень 2016 року

5. Забезпечити упорядкування меморіалів, пам'ятників та пам'ятних місць, пов'язаних з історією Другої світової війни.

Сільські, селищні голови

Термін: травень 2016 року

6. Забезпечити проведення в закладах культури за участю ветеранів війни та учасників антитерористичної операції заходів, спрямованих на формування шанобливого ставлення і поваги до захисників Вітчизни, організувати в бібліотеках району книжкові виставки на тему Другої світової війни, проведення творчих зустрічей.

7. Забезпечити проведення санаторно-курортного лікування, щорічного
медичного обстеження та диспансеризації ветеранів війни, учасників бойових дій та інвалідів війни, а також жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни у районних лікарнях із
забезпеченням їх безкоштовними ліками, лікарськими засобами і виробами
медичного призначення за рецептами лікарів та, у разі потреби, їх першочергову госпіталізацію.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання

Термін: протягом 2016 року

8. Популяризувати туристично-екскурсійні об'єкти та маршрути, пов'язані з подіями Другої світової війни.

9. Забезпечити організацію та проведення у загальноосвітніх
навчальних закладах, закладах культури району просвітницьких заходів у вигляді тематичних книжкових виставок, уроків історичної правди, фотовиставок, вечорів-реквіємів, вечорів поезії, відкритих уроків, круглих столів, інформаційно-просвітницьких і навчально-виховних заходів, показ документальних фільмів, а також тематичний лекторій із залученням ветеранів війни і захисників Вітчизни, присвячених історії України періоду Другої світової війни, 71-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, національно-визвольній боротьбі Українського народу та подіям сьогодення.

Відділ освіти, відділ культури і туризму райдержадміністрації

Термін: травень 2016 року

10. Забезпечити виготовлення учнями загальноосвітніх навчальних закладів району символічних червоних маків для подальшого їх розповсюдження серед населення та військовослужбовців, що перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.

Відділ освіти райдержадміністрації

Термін: травень 2016 року

11. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів до Дня пам'яті та примирення, 71-й річниці перемоги над нацизмом у Європі.

Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю