» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 травня 2016 року №122

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 травня 2016 року №122

Автор: admin2 от 31-05-2016, 16:56
 (голосів: 0)

Про організацію усунення недоліків

по веденню військового обліку на

території району

 

На підставі Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов’язок і військову службу", постанов Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 № 377 "Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов'язаних і призовників", від 04.02.2015 № 45 "Про затвердження Порядку бронювання військовозобов'язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час", наказу Міністра оборони України від 15.12.2010 № 660 "Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях", акту перевірки функціонування системи військового обліку громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на території Дрогобицького району від 29.04.2016:

1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (В.Овчаренко) в повному обсязі організовувати та здійснювати контроль за виконанням правил ведення військового обліку на території району.

2. Дрогобицько-Бориславському об’єднаному районному військовому комісаріату (В.Попов):

2.1. Організувати та забезпечити належний стан функціонування системи військового обліку на території району, відповідно до вимог законів України, інших нормативно-правових актів.

2.2. Вести постійний контроль за повнотою та якістю виконання заходів щодо покращення ведення військового обліку в сільських, селищних радах, на підприємствах, в установах та організаціях району.

2.3. Провести перевірки стану військового обліку в сільських, селищних радах щодо належного виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 02.09.2015 року № 245 "Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на території району" та вжити заходів для притягнення винних осіб, відповідальних за ведення військового обліку та мобілізацію до відповідальності.

2.4. Провести практичні заняття з відповідальними особами за ведення військового обліку в сільських, селищних радах щодо організації ведення військового обліку та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах , в установах, організаціях та розглянути на них матеріали перевірки, проведеної Львівським обласним військовим комісаріатом щодо функціонування системи військового обліку громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях на території району.

3. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) спільно з Дрогобицько-Бориславським об'єднаним районним військовим комісаріатом розмістити на веб-сайті райдержадміністрації інформацію щодо належного виконання військового обов'язку військовослужбовців у запасі, виконання правил військового обліку, постановки та зняття з військового обліку громадян в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях району.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua