» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 травня 2016 року №124

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 травня 2016 року №124

Автор: admin2 от 31-05-2016, 17:07

Про комісію з питань

встановлення памятних знаків

на могилах загиблих під час АТО

та Героїв Небесної Сотні

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 травня 2016 року № 299/0/5-16 “ Про встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні ”, відповідно до статей 6, 23 та 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи рішення Львівської обласної ради від 12 січня 2016 року №50 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки” та від 26 квітня 2016 року №160 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2016 рік” та з метою сприяння вирішенню матеріально-побутових проблем родин учасників АТО та Героїв Небесної Сотні:

1.Затвердити посадовий склад комісії з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні (додається).

2.Затвердити Положення про комісію з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні (додається).

3.Директору ДРЦССДМ Н. Щербанюк інформувати управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації у разі спільної згоди членів родини загиблого під час АТО, про встановлення типового пам’ятного знаку з поданням детальної інформації.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Г. Чаплі, у разі проведення відшкодування коштів за встановлений родинами пам’ятний знак чи бажання родини встановити його за власним проектом, подавати комунальному закладу Львівської обласної ради “ Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог” рішення комісії із списками одержувачів на виплату одноразової грошової допомоги.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова В. А. Шутко

Затверджено

Розпорядження голови райдержадміністрації

25 травня 2016 № 124

СКЛАД

Голова робочої групи - голова райдержадміністрації

Заступник голови

робочої групи - директор ДРЦССДМ

Секретар робочої

групи - головний спеціаліст відділу з обслуговування інвалідів,

ветеранів війни та праці управління праці та

соціального захисту населення райдержадміністрації

Члени комісії:

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

Керівник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Заступник голови Дрогобицької районної ради ( за згодою )

Голова громадської організації “ Всеукраїнського обєднання учасників АТО ”

В. о завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації

Директор комунального підприємства “ Управління капітального будівництва Дрогобицької районної ради”

Заступник голови І.Д.Мізерник

Розпорядження голови

25 травня 2016 № 124

ПОЛОЖЕННЯ

Про комісію з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні

1. Загальні положення

1.1. Комісія з питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні (далі – комісія) утворюється головою районної державної адміністрації.

Посадовий склад комісії затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації .

1.2. Комісія утворена з метою сприяння вирішенню питань встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні, жителів Дрогобицького району.

1.3. Комісію очолює голова райдержадміністрації.

Забезпечення організації діяльності комісії покладається на секретаря, який входить до складу комісії.

2. Основні завдання та діяльність комісії

2.1.Комісія, відповідно до покладених на неї завдань:

2.1.1. Розглядає заяви родин загиблих в АТО та родин Героїв Небесної Сотні щодо відшкодування коштів за встановлений родинами пам»ятний знак чи бажання родини встановити його за власним проектом.

2.1.2. Перевіряє наявність обставин для встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні.

2.1.3. Приймає рішення про доцільність надання грошової допомоги для відшкодування за встановленні пам’ятні знаки на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні.

2.1.4. Рішення комісії підписується головою та секретарем комісії та затверджується головою комісії .

2.2.Комісія проводить свої засідання по мірі потреби.

2.3.Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 членів від загальної кількості складу.

2.4.Комісія самостійно визначає порядок і регламент роботи.

2.5.Секретар комісії готує проекти рішень комісії.

2.6.Рішення комісії приймаються більшістю голосів її затвердженого складу та оформляються протоколом, у якому зазначається список осіб, яким буде надана грошова допомога для відшкодування за встановлені пам’ятні знаки на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні.

2.7.Засідання комісії проводить голова, у разі його відсутності - заступник голови комісії.

Заступник голови І.Д.Мізерник