» Регуляторні акти » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 грудня 2014 року №314

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 грудня 2014 року №314

Автор: admin2 от 16-12-2014, 10:24

Щодо планування діяльності з

підготовки регуляторних актів

і відстеження їх результативності

на 2015 рік

Відповідно до статей 7, 10 та 26 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” щодо здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади та на виконання пункту 20 розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2013 року № 398 “Про затвердження Регламенту Дрогобицької районної державної адміністрації”, в частині планування роботи райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів і відстеження їх результативності:

1. Затвердити План підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2015 рік згідно з додатком 1.

2. Затвердити План здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2015 рік згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.Рудницький

до розпорядження голови

11 грудня 2014 р № 314

План