» Торік для учасників АТО на Львівщині придбали 79 квартир. З них 10 - на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 6-01-2016, 09:20

Торік для учасників АТО на Львівщині придбали 79 квартир. З них 10 - на ДрогобиччиніУ 2015 році  на Львівщині для учасників АТО та їх сімей придбали 79 квартир. Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін.

За словами Володимира Лавріна, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 р за кошти з державного бюджету обласною державною адміністрацією закуплено 70 квартир. Житло придбали для сімей загиблих учасників АТО, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов. Він розповів, що 70 квартир закуплено на загальну суму  43 млн грн.

Зокрема, у Львові придбали 16 квартир, у Дрогобичі – 5, у Трускавці – 2. По одному помешканню купили у Моршині, Самборі, Стрию та Червонограді.  За цією ж програмою придбали 16 квартир у Яворівському районі, 9 – у Старосамбірському районі, по 3 квартири купили  у Самбірському, Дрогобицькому й Турківському районах. На  Сокальщині та Жидачівщині бійці АТО отримають по два помешкання, а також по одному у Городоцькому, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському та Сколівському районах.

Окрім цього, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок обласною державною адміністрацією забезпечено придбання  ще 9 квартир на суму 6,5 млн грн. Зокрема,  житло закуплено у  Яворівському (3 квартири), Бродівському  (1 квартира),  Кам’янка - Бузькому (1 квартира) районах Львівщини, а також у смт. Брюховичі (1 квартира) та у місті Львові (3 квартири).